Správa webových stránek WordPress

Správa webových stránek

Potřebujete mít webové stránky stále aktuální a nemáte čas se o ně starat?

Vytvořením webových stránek naše práce nekončí. Nabízíme výhodné balíčky správy webových stránek. Vaše stránky budou vždy aktuální, aktualizované a pravidelně zálohované.
U balíčků garantujeme reakční dobu dle zvolené varianty. Tudíž se nemůže stát, že by případné úpravy či aktualizace obsahu na stránkách trvaly příliš dlouho.

 • Varianta I.

  2500 Kč / měs.

  Počet hodin / měsíc:
  5
  Cena 1 hod. nad rámec:
  500 Kč
  Garantovaná doba reakce:
  72 hodin
  Aktualizace redakčního systému:
  v ceně
  Pravidelné zálohy webu + databáze:
  1x za měsíc
  Počet hodin / měsíc
  Cena 1 hod. nad rámec
  Garantovaná doba reakce
  Aktualizace redakčního systému
  Pravidelné zálohy webu + databáze
 • Varianta II.

  4500 Kč / měs.

  Počet hodin / měsíc:
  10
  Cena 1 hod. nad rámec:
  400 Kč
  Garantovaná doba reakce:
  48 hodin
  Aktualizace redakčního systému:
  v ceně
  Pravidelné zálohy webu + databáze:
  1x za týden
 • Varianta III.

  6000 Kč / měs.

  Počet hodin / měsíc:
  20
  Cena 1 hod. nad rámec:
  300 Kč
  Garantovaná doba reakce:
  24 hodin
  Aktualizace redakčního systému:
  v ceně
  Pravidelné zálohy webu + databáze:
  každý den

V ceně správy stránek je zahrnuta zvýhodněná cena veškeré práce související s chodem, obsahem a údržbou webových stránek. V ceně není zahrnuto programování či grafické práce nebo rozšíření webu. Nevyužité hodiny se nepřevádějí do dalšího měsíce. Smlouva o správě webových stránek je uzavřena na dobu neurčitou bez minimální doby plnění s výpovědní lhůtou 2 měsíce.

Pravidelné aktualizace WordPress

Staráte se o obsah stránek ale nechcete se zabývat aktualizacemi redakčního systému, jeho doplňků (rozšíření) a nebo zálohou souborů?

Pokud máte webové stránky s redakčním systémem WordPress a nechcete se o instalaci bezpečnostních aktualizací starat, máme výhodný balíček v rámci služby Aktualizace redakčního systému WordPress a záloha webových stránek.

Pro redakční systém WordPress vychází pravidelné bezpečnostní aktualizace. Pro zachování stability webových stránek a funkcí je nutné redakční systém a rozšíření udržovat aktuální. O nových aktualizacích jste vždy informováni na nástěnce v administraci. Tyto aktualizace je nutné instalovat.

Pokud si u nás objednáte Pravidelné aktualizace WordPress, budeme za vás aktualizace instalovat vždy, když vyjdou a navíc vždy před instalací i po ní provedeme zálohu webových stránek. Zálohu provádíme z prostého důvodu. Abychom předešli případné ztrátě dat způsobené nefunkčností nějakého pluginu nebo samotného redakčního systému.

V našich rukou budou Vaše stránky vždy bezpečné a redakční systém vždy aktuální.

 • Pravidelné aktualizace WordPress + záloha

  od 199 Kč/měs.*

  balíček je platný na období 1 roku

  Pravidelná instalace bezpečnostních aktualizací.
  Pravidelné zálohy databáze a souborů WordPress.
  Webové stránky budou vždy bezpečné.
  Vždy aktuální a bezpečná verze redakčního systému a doplňků.
  shadow

* Cena za aktualizace WordPress je závislá na více faktorech. Potřebujeme znát velikost webových stránek, jejich rozsah a množství pluginů a funkcí. Konkrétní cena za pravidelné aktualizace bude upřesněna v naší odpovědi po odeslání poptávky.

V případě, že nejsou aktualizace a zálohy ze strany provozovatelů stránek prováděny, dochází k značným problémům, jejichž oprava může stát více než pravidelná roční aktualizace.

Neaktualizovaný systém nebo neodborně provedené aktualizace představují bezpečnostní riziko napadení stránek nebo ztrátu dat.
Po instalaci aktualizací v naší režii také testujeme funkčnost veškerých funkcí a zálohujeme stav před aktualizací, aby bylo možné v případě potíží, systém obnovit.

Nechte starosti na nás a věnujte se jen Vašemu rozvoji.