SEO – optimalizace pro vyhledávače

SEO (Search Engine Optimalization – optimalizace pro vyhledávače) je sada faktorů, které ovlivňují, jak vysoko se vaše stránka zobrazuje ve vyhledávačích. Čím oblíbenější u vyhledávačů typu Google, Seznam, Bing atd. jste, tím více návštěvníků a zákazníků získáte. My vám rádi s tvorbou funkčního SEO pomůžeme.

Věděli jste, že?

První stránku, která se při vyhledávání na Googlu zobrazí, navštíví téměř třetina lidí.

Jak docílit kvalitního SEO a dostat se ve vyhledávačích co nejvýše?

Ptáte se, jak můžete docílit toho, aby vás Google zobrazoval ve výsledcích vyhledávání co nejvýše? Odpovědí je právě kvalitní SEO. Webové vyhledávače totiž chtějí, aby uživatelé našli co nejrelevantnější výsledky k jejich dotazu, a k tomu používají algoritmy, které se řídí mnoha různými pravidly. Například Google vyhledávač řadí stránky podle více jak 200 různých faktorů. Dobrou zprávou je, že většinu z nich můžeme lehce ovlivnit. Jak to děláme?

Proč zvolit SEO právě od nás?

budete vidět na internetu

přivedeme nové zákazníky

zvýšíme vaše tržby

Máte zájem o SEO?

Vyplňte formulář, do 24 hodin se vám ozveme.

Chcete se na internetu zviditelnit?

Lokální SEO - využijte optimalizaci pro zákazníky poblíž vás

Pokud nejste ryze internetová firma, ale máte i kamennou pobočku či sídlo, musí vás zajímat ještě lokální SEO. Jednoduše jde o to dát vaší společnosti na internetu jasnou adresu. O to se umíme postarat také. Díky lokálnímu SEO vás ve vyhledávači, na mapách či v katalozích firem najdou lidé poblíž vás. A to jsou přeci ti nejcennější klienti.

Díky lokálnímu SEO

vás ve vyhledávači, na mapách či v katalozích firem najdou lidé poblíž vás. A to jsou přeci ti nejcennější klienti.

Kvalitní SEO a PPC – neporazitelná dvojka

Nejenže vás díky dobře zpracovanému SEO budou vyhledávače zobrazovat výše v obyčejném vyhledávání, ale získáte i lepší a relevantnější pozici při tvoření PPC (pay-per-click) reklam. To jsou třeba reklamy na sociálních sítích nebo takové ty stránky, které se při vyhledávání zobrazují úplně nejvýše a je u nich napsáno „Reklama“ nebo „Sponzorováno“.

Stejně jako nám jde a baví nás tvorba kvalitního SEO, umíme udělat i jedinečné a pořádně oslnivé PPC kampaně. Díky spojení těchto tvou mocných nástrojů se bude váš web zobrazovat všem lidem, kteří mají o vaše služby či produkty zájem. A díky tomu získáte více návštěv a větší zisky. V případě zájmu o vylepšení své pozice ve světe internetu nás neváhejte kontaktovat. Rádi váš web zdokonalíme co nejdříve!

Pojďme spolu nastartovat váš byznys!

vylepšíme váš web k nepoznání