O nás

Proč si vybrat zrovna nás?

Jsme dynamický tým mladých lidí, který se věnuje tvorbě webů přes 10 let. Za tu dobu jsme se naučili, jak porozumět klientovi a vytvořit web nejen podle jeho představ, ale také potřeb.

Nikdy nemáme rozpracováno více větších projektů, takže pokud vaši zakázku nepřijmeme hned, je to z důvodu našeho vytížení. To nám umožňuje nejen rychle tvořit, ale především rychle reagovat na vaše otázky, žádosti a dotazy. Nám se vždy dovoláte a na e-mail vám odepíšeme většinou ještě tentýž den. Zákaznický servis je nedílnou součástí našeho know-how a možná i díky tomu, se k nám klienti rádi vrací, nebo nám rovnou svěřují celé správy svých webových stránek.

Nechte si od nás zaslat nabídku

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se ozveme s řešením pro váš projekt.

Poptávka je NEZÁVAZNÁ. Po odeslání se s vámi spojíme, zjistíme informace o projektu a sdělíme konkrétní cenu.

0
+
hodin strávených nad projekty
0
let zkušeností v oboru
0
+
realizovaných projektů
0
+
odeslaných e-mailů

Potřebuji webové stránky?

Jste účetní, kadeřnice, architektka? Snažíte se zviditelnit sebe nebo svoji službu? Prodáváte, tvoříte nebo přeprodáváte výrobky? Chcete mít magazín nebo bulvární plátek? Jste herec, zpěvák nebo vlastníte modelingovou agenturu? Jednoduše chcete být vidět? Chcete, aby bylo vidět co děláte?

Webové stránky jsou jasnou volbou. Pokud nejste na internetu jako byste snad ani neexistovali. My vám pomůžeme navrhnout web či e-shop, aby odpovídal vašim požadavkům a potřebám. Vytvořením správně nastaveného a optimalizovaného webu zvýšíme zájem o vás nebo vaše zboží a nastartujeme tak vaše podnikání.

Pokud vlastníte webové stránky a nejste s nimi spokojeni, rádi vytvoříme redesign stránek a převedeme vizuálně i funkčně do současné doby!

Dohodněte si s námi konzultaci zdarma.

Ale nečekejte příliš dlouho… Zákazníci, kteří vás nenacházejí online, od vás každou minutu odcházejí ke konkurenci.

Chcete webové stránky, které vás zviditelní?

Domluvte se s námi na konzultaci ZDARMA a navrhneme řešení přímo pro vás.