O nás

Kdo Jsme a co děláme

O vytvoření se u nás stará sehraný tým zkušených grafiků a kodérů, kteří web vytváří na základě vašich požadavků.

Naše webové stránky jsou postavené na nejrozšířenějším redakčním systému WordPress. Správa obsahu je tak jednoduchá a redakční systém zvládne ovládat opravdu každý.

Nezávazná kalkulace

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se Vám ozveme s řešením pro Váš projekt.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

0
+
hodin strávených nad projekty
0
let zkušeností v oboru
0
+
realizovaných projektů
0
+
odeslaných e-mailů

Říká se, že kdo není na internetu, jako by nebyl.

V dnešní době to platí čím dál tím více, obzvláště pro firmy a pro obchodníky, kteří dokážou prostřednictvím internetu najít nejkratší cestu ke svým klientům.

Internetové stránky bereme vážně, a proto se snažíme profesionálně přistupovat k celé jejich tvorbě. I po dokončení se na nás můžete kdykoliv obrátit a rádi vám poskytneme plný servis a podporu.

Proč jsou webové stránky tak důležité?

Internetové stránky jsou Vaší vizitkou, klienti již dávno nepoužívají Zlaté stránky a většina služeb se vyhledává na internetu. Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude Váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. U webů se držíme nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Vytváříme webové stránky zcela od píky, ale můžete si u nás nechat předělat i Váš stávající web, který oblečeme do nového kabátu, aby snadno zaujal Vás i Vaše návštěvníky. Jednoduše nás kontaktujte a nezávazně si poptejte vytvoření, dbáme na individuální přístup a zaměřujeme se zejména na spokojenost našich klientů.

Chcete nové a moderní webové stránky, které budou prodávat?

Stačí se nám ozvat a my vymyslíme vše potřebné k jejich realizaci.

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se Vám ozveme s řešením pro Váš projekt.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.