Webové stránky s redakčním systémem WordPress

Weby děláme tak, aby fungovaly

Webové stránky od nás nemají jen informační funkci, ale jsou také účinným nástrojem na růst vašeho podnikání.

Sháníte nové zákazníky? Potřebujete na webu prodávat? Nasbírat nové kontakty? Podpořit mikro-stránkou svoji službu nebo produkt?

My vám s tím pomůžeme! Jsme názoru, že nové webové stránky mají plnit svoji funkci – tedy navyšovat byznys. A s tím vám můžeme pomoci. Stačí vyplnit nezávaznou poptávku, sdělit nám požadavky a cíl webových stránek a my se postaráme o zbytek.

Nezávazná kalkulace

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se ozveme s řešením pro váš projekt.

Nechte si od nás udělat nabídku

My se Vám obratem ozveme a domluvíme se na nezávazné konzultaci.

Vyplňte formulář, my se obratem ozveme

a promluvíme si o řešení, které splní Vaše očekávání a stanovené cíle.

Děláme moderníprofesionálníresponzivnífunkčníreprezentativnívýkonnépěkné weby!

Proč webové stránky od nás?

Děláme weby, které prodávají

Zaměřujeme se na to, aby webové stránky navyšovaly byznys. Proto musí být správně udělané a musí plnit svoji funkci. Nechcete přeci přijít až o 80% návštěvníků jen pro to, že je web špatně nastavený.

Bezpečný web - SSL certifikát

Vaše nové webové stránky budou 100% zabezpečené SSL certifikátem Let’s Encrypt TLS 1.2. Přenos dat tak bude šifrován a v prohlížeči bude vedle adresy Vašich stránek uveden zelený nápis Zabezpečeno.

Neomezeně prostoru pro web

Námi zvolený webhosting má neomezený diskový prostor a přenos dat. To znamená, že na web můžete nahrát neomezené množství souborů nebo fotografií aniž by se změnila cena za překročení limitu.

On-line prodej - E-shop

Na webových stránkách lze provozovat také e-shop. Pomocí doplňkového rozšíření Vám připravíme nástroj pro on-line prodej a dle potřeby nasadíme platební bránu, napojíme e-shop na dopravce a nebo srovnávače.

Rychlost načítání a zobrazení

Rychlost načítání stránek je velmi důležitá. Naše weby se zobrazují do 2 sekund a návštěvník tak nemá možnost utéct jinam. I rychlost je závislá na pravidelné údržbě, která by neměla chybět.

Jazykové mutace

Podpora více jazykových verzí u webových stránek je samozřejmost. Jediné, co pro to musíte udělat, je poslat nám nezávaznou poptávku a uvést jaké jazykové verze potřebujete. Překlad je nutné nám dodat.

Poptejte u nás webové stránky na redakčním systému WordPress

responzivni-web

Responzivní vzhled webových stránek

Webové stránky od nás jsou vždy s responzivním designem a budou sloužit cíli, pro který jsou tvořeny. A díky redakčnímu systému WordPress zvládnete úpravy obsahu bez problémů.

Nezávazná kalkulace

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se ozveme s řešením pro váš projekt.


Plnohodnotný redakční systém WordPress

S redakčním systémem WordPress zvládnete upravovat web a přidávat nový obsah úplně sami! Prostředí administrace je v českém jazyce a pokud si nebudete vědět rady, jsme tu my.

A proč využíváme právě WordPress? Neustále je vyvíjen širokou komunitou vývojářů, vychází k němu pravidelné bezpečnostní aktualizace a jedná se o jeden z nejpoužívanějších redakčních systémů na internetu a využívá jej 34,7% všech webových stránek.

Co jsou WordPress aktualizace a jsou důležité?

Pro redakční systém WordPress vychází pravidelné bezpečnostní aktualizacePro zachování stability webových stránek a funkcí je nutné redakční systém a rozšíření udržovat aktuální. O nových aktualizacích jste vždy informováni na nástěnce v administraci. Tyto aktualizace je nutné instalovat.

Pokud si u nás objednáte Pravidelné aktualizace WordPress, budeme za vás aktualizace instalovat vždy, když vyjdou a navíc vždy před instalací i po ní provedeme zálohu webových stránek. Zálohu provádíme z prostého důvodu. Abychom předešli případné ztrátě dat způsobené nefunkčností nějakého pluginu nebo samotného redakčního systému.

V našich rukou budou vaše stránky vždy bezpečné a redakční systém vždy aktuální.

V případě, že nejsou aktualizace a zálohy ze strany provozovatelů stránek prováděny, dochází k značným problémům, jejichž oprava může stát více než pravidelná roční aktualizace.


responzivni-web

Web, který splní vaše cíle. Do posledního.

Webové stránky děláme vždy tak, aby splnily vaše očekávání – tedy aby přinášely to, co potřebujete a aby vám navyšovaly byznys.

Potřebujete na webu více konverzí? Nasbírat nové kontakty? Podpořit mikro-stránkou svoji službu nebo produkt? Nebo je váš cíl jen vyplnění konkrétního formuláře či zarezervování schůzky apod.? Webové stránky od nás splní vaše cíle.

Chcete webové stránky, které vás zviditelní?

Stačí se nám ozvat a my vymyslíme vše potřebné k jejich realizaci.

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se ozveme s řešením pro váš projekt.

Věděli jste, že webové stránky Bílého domutelevize AMCzpěvačky Katy PerryThe Walt Disney CompanyObama FoundationUnicef UKBBC AmericaSony Music jsou také na redakčním systému WordPress?