Webové stránky MEDIUM (Statické webové stránky)

Obsah stránek je rozdělen na více sekcí.

Rozšířená statická prezentace Vašeho podnikání.

U této verze jsou informace až na 5 stránkách – sekcích. Dále jsou k dispozici rozšířené funkce jako je galerie, napojení na sociální sítě a nebo velmi populární slider v záhlaví stránek.

Webové stránky MEDIUM - informace:

  • vícestránková prezentace
  • úvodní strana + další 4 stránky
  • SEO on-page optimalizace
  • doména .CZ nebo dle výběru*
  • fotogalerie, slider - měnící se obsah v záhlaví
  • napojení na sociální sítě
  • design na míru dle požadavků**
  • e-mailové schránky k doméně

Webové stránky verze MEDIUM neobsahují samostatný redakční systém a pro změny v obsahu je zapotřebí zásahu do zdrojového html kódu.

Pokud chcete jednoduché webové stránky a nestačí vám pro zobrazení informací jedna stránka, ale chtěli byste internetové stránky s více sekcemi pro oddělení obsahu, je pro vás nejvhodnější varianta MEDIUM.

KOLIK WEBOVÉ STRÁNKY MEDIUM STOJÍ?

Nezávazná objednávka

Chcete zjistit cenu za realizaci Vašich webových stránek? Vyplňte a odešlete nezávaznou objednávku a my se Vám ozveme a dodáme cenovou nabídku.

PROČ WEBOVÉ STRÁNKY OD NÁS?

Jedinečný vzhled stránek

Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. U webů se držíme nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Technická podpora

V případě, že se na stránkách vyskytnou nějaké technické problémy a nebo pokud náš zákazník bude potřebovat odbornou pomoc při nastavení či úpravách v redakčním systému, nabízíme vzdálenou podporu pomocí speciální aplikace – bez nutnosti instalace na straně zákazníka.

Responzivní moderní design

Na námi vytvořených stránkách se nebojíme používat responzivní design. Naopak jej používáme téměř vždy, pokud je to možné. V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením.