Webové stránky LITE (Statické webové stránky)

Veškeré informace jsou přehledně na jedné stránce.

Základní statická prezentace Vašeho podnikání.

Veškeré informace, jako jsou firemní údaje a kontakty, jsou umístěny na hlavní stránce. Jde o tzv „webovou vizitku“ – jednoduchá a přehledná webová prezentace.

CO WEBOVÉ STRÁNKY LITE OBSAHUJÍ?

  • všechny informace na jedné stránce
  • záladní kontaktní údaje + mapa sídla či provozovny
  • SEO on-page optimalizace
  • doména .CZ*
  • design na míru dle požadavků**

Webové stránky verze LITE neobsahují samostatný redakční systém a pro změny v obsahu je zapotřebí zásahu do zdrojového html kódu.

Je vaším cílem vlastnit statickou internetovou prezentaci, která se téměř vůbec neaktualizuje a má sloužit jen jako „webová vizitka„? Pak je pro vás vhodná varianta LITE. Veškeré informace jsou přehledně na jedné stránce.

KOLIK WEBOVÉ STRÁNKY LITE STOJÍ?

Potřebujete poradit?

Vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme!

Opište kontrolní kód: captcha

Nezávazná objednávka

Chcete zjistit cenu za realizaci Vašich webových stránek? Vyplňte a odešlete nezávaznou objednávku a my se Vám ozveme a dodáme cenovou nabídku.

PROČ WEBOVÉ STRÁNKY OD NÁS?

Jedinečný vzhled stránek

Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. U webů se držíme nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Technická podpora

V případě, že se na stránkách vyskytnou nějaké technické problémy a nebo pokud náš zákazník bude potřebovat odbornou pomoc při nastavení či úpravách v redakčním systému, nabízíme vzdálenou podporu pomocí speciální aplikace – bez nutnosti instalace na straně zákazníka.

Responzivní moderní design

Na námi vytvořených stránkách se nebojíme používat responzivní design. Naopak jej používáme téměř vždy, pokud je to možné. V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením.