Webové stránky LITE (Statické webové stránky)

Veškeré informace jsou přehledně na jedné stránce.

Základní statická prezentace Vašeho podnikání.

Veškeré informace, jako jsou firemní údaje a kontakty, jsou umístěny na hlavní stránce. Jde o tzv “webovou vizitku” – jednoduchá a přehledná webová prezentace. Příklad stránek je uveden vpravo.

CO WEBOVÉ STRÁNKY LITE OBSAHUJÍ?

  • všechny informace na jedné stránce
  • záladní kontaktní údaje + mapa sídla či provozovny
  • SEO on-page optimalizace
  • doména .CZ*
  • design na míru dle požadavků**

Webové stránky verze LITE neobsahují samostatný redakční systém a pro změny v obsahu je zapotřebí zásahu do zdrojového html kódu.

Je vaším cílem vlastnit statickou internetovou prezentaci, která se téměř vůbec neaktualizuje a má sloužit jen jako „webová vizitka„? Pak je pro vás vhodná varianta LITE. Veškeré informace jsou přehledně na jedné stránce.

KOLIK WEBOVÉ STRÁNKY LITE STOJÍ?

Nezávazná objednávka

Chcete zjistit cenu za realizaci Vašich webových stránek? Vyplňte a odešlete nezávaznou objednávku a my se Vám ozveme a dodáme cenovou nabídku.

PROČ WEBOVÉ STRÁNKY OD NÁS?

Jedinečný vzhled stránek

Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. U webů se držíme nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Technická podpora

V případě, že se na stránkách vyskytnou nějaké technické problémy a nebo pokud náš zákazník bude potřebovat odbornou pomoc při nastavení či úpravách v redakčním systému, nabízíme vzdálenou podporu pomocí speciální aplikace – bez nutnosti instalace na straně zákazníka.

Responzivní moderní design

Na námi vytvořených stránkách se nebojíme používat responzivní design. Naopak jej používáme téměř vždy, pokud je to možné. V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením.