Redesign webových stránek

Redesign webových stránek je vhodný v případě, že již své stránky máte, ale potřebujete inovovat jejich vzhled nebo pokud je chcete rozšířit o nové užitečné funkce. Redesign ale neznamená pouze změnit vzhled stránek, ale také například nasadit redakční systém pro správu obsahu.

Ještě nedávno jste měli výborné, moderní webové stránky, které denně navštěvovala spousta lidí? V poslední době tomu tak ovšem není a vy nevíte proč? Problém bude zřejmě v tom, že vaše stránky zastaraly. Zní to sice neuvěřitelně, ale svět internetu se neustále modernizuje a vyvíjí. Stačí tedy jen krátká doba a z naprosté novinky se stane zastaralý produkt, který by vaše podnikání mohl brzdit.

My vám s tímto problémem pomůžeme. Tvorbou a redesignem webových stránek se věnujeme řadu let a máme tudíž spousty cenných zkušeností, díky nimž můžeme vaše zastaralé stránky převléknout do nového kabátu a tím přitáhnout více návštěvníků.

Dalším důvodem pro redesign webu může být i to, že vaše podnikání prosperuje. Web je tudíž stále navštěvovanější, ale i zaplněnější, proto je třeba vždy myslet na rozšíření webu. Mohlo by totiž dojít k přehlcení stránek, web by ztratil přehlednost a skončil by na seznamu přeplácaných nenavštěvovaných stránek.

Investice do redesignu není obecně finančně náročná, samozřejmě záleží na náročnosti a druhu webových stránek.

Naše reference