Nabídka služeb

Nový web, e-shop nebo mikro-stránka pro více konverzí?

Jednoduše nás kontaktujte a nezávazně si poptejte kalkulaci Vašeho projektu. Dbáme na individuální přístup a zaměřujeme se zejména na spokojenost našich klientů.


Tvorba webových stránek

Zhotovíme Vám moderní webové stránky s responzivním designem a s redakčním systémem pro vlastní správu obsahu. On-page SEO a https zabezpečení je samozřejmost.

Redesign webových stránek

Redesign webových stránek je vhodný v případě, že již své stránky máte, ale potřebujete inovovat jejich vzhled nebo pokud je chcete rozšířit o nové užitečné funkce.

E-shopy & magazíny

Umíme také e-shopy, se kterými se velice dobře pracuje a splní veškerá vaše očekávání. Zvládneme také magazíny, blogovací stránky a další rozsáhlejší projekty.

Grafické práce

Zhotovíme moderní logo, propagační tiskoviny, reklamní bannery, firemní tiskoviny – vizitky, hlavičkové papíry, razítka, dopisní obálky a další grafické materiály.

Správa webových stránek

Vaše stránky budou vždy aktuální, aktualizované a pravidelně zálohované. U balíčků garantujeme reakční dobu dle zvolené varianty.

SEO optimalizace

Díky této službě můžete poměrně rychle a snadno zvýšit návštěvnost vašeho webu a získat nové potencionální zákazníky.

responzivni-web

Tvorba responzivních webových stránek, webdesign

Webové stránky od nás jsou vždy s responzivním designem a budou sloužit cíli, pro který jsou tvořeny. A díky redakčnímu systému WordPress zvládnete úpravy obsahu bez problémů.
Nezávazná kalkulace

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se Vám ozveme s řešením pro Váš projekt.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


webove-stranky-administrace-1

Správa a údržba webových stránek na WordPressu

Staráte se o obsah stránek, ale nechcete se zabývat aktualizacemi redakčního systému a pluginů, nebo zálohou souborů pro případ potíží při aktualizaci?

Nechte starosti na nás a věnujte se jen Vašemu rozvoji. V našich rukou bude web vždy bezpečný a redakční systém vždy aktuální.

Proč webové stránky od nás?

Přehledná, česky lokalizovaná administrace

Po přihlášení do administračního rozhraní redakčního systému máte přístup ke všem funkcím, které budete používat ke správě obsahu.

Snadné úpravy obsahu

Moc dobře víme, jak je obsah na webových stránkách důležitý. Ať už z pohledu SEO, tak z pohledu návštěvníka, který se na stránkách chce dozvědět nějaké informace.

Moderní responzivní design

Responzivní vzhled je důležitý. Až 40% návštěvníků přichází z různých mobilních zařízení. Proto dbáme i na zobrazení mobilní verze webových stránek.