Nabídka služeb

Jsme specialisti na webový design a vývoj online prezentací, které přeměňují návštěvníky na zákazníky

Jednoduše nás kontaktujte a nezávazně poptejte kalkulaci vašeho projektu. Dbáme na individuální přístup a zaměřujeme se zejména na spokojenost našich klientů. Váš nový web bude rychlý, krásný a snadno použitelný

PROFI web na míru

Profesionální stránky na míru

Moderní profesionální web na míru s responzivním designem. Díky redakčnímu systému WordPress budou vyhledávače web milovat.


PROFI e-shop na míru

Plnohodnotný a vyladěný e-shop

E-shop na redakčním systému WordPress je perfektním řešením pro online prodej. E-shop má vyladěný nákupní proces, který zvyšuje konverzní poměr. 


PROFI microsite

Jednostránková webová vizitka

Potřebujete jednoduchou webovou vizitku pro představení vašich služeb? Jednostránková PROFI microsite je přesně to, co hledáte. Neváhejte nás kontaktovat.

Chcete zjistit, jak vám můžeme pomoci?

Redesign webových stránek

Redesign webových stránek je vhodný v případě, že již své stránky máte, ale potřebujete inovovat jejich vzhled nebo pokud je chcete rozšířit o nové užitečné funkce.

Grafické práce

Zhotovíme moderní logo, propagační tiskoviny, reklamní bannery, firemní tiskoviny – vizitky, hlavičkové papíry, razítka, dopisní obálky a další grafické materiály.

SEO optimalizace

Díky této službě můžete poměrně rychle a snadno zvýšit návštěvnost vašeho webu a získat nové potencionální zákazníky.

Tvorba responzivních webových stránek, webdesign

Vytváříme marketingové weby a landing pages (vstupní stránky), které pomáhají vyprávět příběhy značek, zvyšovat konverzi a budovat důvěru.
Nezávazná kalkulace

Vyplňte formulář, odešlete jej a my se ozveme s řešením pro váš projekt.

Poptávka je NEZÁVAZNÁ. Po odeslání se s vámi spojíme, zjistíme informace o projektu a sdělíme konkrétní cenu.


webove-stranky-administrace-1

Aktualizace a údržba webových stránek na WordPressu

Staráte se o obsah stránek, ale nechcete se zabývat aktualizacemi redakčního systému a pluginů, nebo zálohou souborů pro případ potíží při aktualizaci?

Nechte starosti na nás a věnujte se jen vašemu rozvoji. V našich rukou bude web vždy bezpečný a redakční systém vždy aktuální.

Proč webové stránky od nás?

Přehledná, česky lokalizovaná administrace

Po přihlášení do administračního rozhraní redakčního systému máte přístup ke všem funkcím, které budete používat ke správě obsahu.

Snadné úpravy obsahu

Moc dobře víme, jak je obsah na webových stránkách důležitý. Ať už z pohledu SEO, tak z pohledu návštěvníka, který se na stránkách chce dozvědět nějaké informace.

Moderní responzivní design

Responzivní vzhled je důležitý. Až 40% návštěvníků přichází z různých mobilních zařízení. Proto dbáme i na zobrazení mobilní verze webových stránek.