Ceník webových stránek

 • STANDARD

  od 8 000 Kč

  s redakčním systémem

  menší projekty
  základní funkce (mapa,kontaktní formulář,..)
  1 - 3 sekcí webu
  shadow
 • PROFI

  od 10 000 Kč

  s redakčním systémem

  středně velké projekty
  rozšířené funkce (poptávka,rezervace,..)
  4 - 6 sekcí webu
  shadow

Cena webových stránek s redakčním systémem je individuální, pohybuje se od 8 000 Kč a to v závislosti na typu, rozsahu, složitosti designu a také v závislosti na funkcích, které na webových stránkách mají být použity. Upřesněná konečná cena za realizaci projektu bude zaslána v kalkulaci po odeslání nezávazné poptávky.

Říká se, že kdo není na internetu, jako by nebyl.

V dnešní době to platí čím dál tím více, obzvláště pro firmy a pro obchodníky,
kteří dokážou prostřednictvím internetu najít nejkratší cestu ke svým klientům. Už máte své webové stránky?

shadow

Jedinečný vzhled stránek

Vzhled a provedení webu rozhodne o tom, jestli bude váš web pro uživatele lákavý a jestli ho navštíví znovu. U webů se držíme nejnovějších trendů a dbáme, aby vzhled plně korespondoval s požadavky moderní doby, proto dbáme na propracovaný vzhled, který umí rychle zaujmout.

Technická podpora

V případě, že se na stránkách vyskytnou nějaké technické problémy a nebo pokud náš zákazník bude potřebovat odbornou pomoc při nastavení či úpravách v redakčním systému, nabízíme vzdálenou podporu pomocí speciální aplikace – bez nutnosti instalace na straně zákazníka.

Responzivní moderní design

Na námi vytvořených stránkách se nebojíme používat responzivní design. Naopak jej používáme téměř vždy, pokud je to možné. V době smartphonů, tabletů a mobilních telefonů chceme, aby stránky byly přizpůsobené právě i těmto zařízením.

shadow