Aktualizace redakčního systému WordPress

Pravidelné aktualizace WordPress

Staráte se o obsah stránek ale nechcete se zabývat aktualizacemi redakčního systému, jeho doplňků (rozšíření) a nebo zálohou souborů?

Pokud máte webové stránky s redakčním systémem WordPress a nechcete se o instalaci bezpečnostních aktualizací starat, máme výhodný balíček v rámci služby Aktualizace redakčního systému WordPress a záloha webových stránek.

Pro redakční systém WordPress vychází pravidelné bezpečnostní aktualizace. Pro zachování stability webových stránek a funkcí je nutné redakční systém a rozšíření udržovat aktuální. O nových aktualizacích jste vždy informováni na nástěnce v administraci. Tyto aktualizace je nutné instalovat.

Pokud si u nás objednáte Pravidelné aktualizace WordPress, budeme za vás aktualizace instalovat vždy, když vyjdou a navíc vždy před instalací i po ní provedeme zálohu webových stránek. Zálohu provádíme z prostého důvodu. Abychom předešli případné ztrátě dat způsobené nefunkčností nějakého pluginu nebo samotného redakčního systému.

V našich rukou budou Vaše stránky vždy bezpečné a redakční systém vždy aktuální.

Bezpečnost

Webové stránky budou vždy bezpečné a aktualizované na nejnovější verzi.

Zálohy souborů i databáze

Před instalací i po ní provádíme kompletní zálohu webových stránek i databáze.

Pravidelná optimalizace

Webové stránky po celou dobu optimalizujeme a staráme se o jejich plynulý chod.

Pravidelné aktualizace WordPress + záloha

* Cena za aktualizace WordPress je závislá na více faktorech. Potřebujeme znát velikost webových stránek, jejich rozsah a množství pluginů a funkcí. Konkrétní cena za pravidelné aktualizace bude upřesněna v naší odpovědi po odeslání poptávky.

V případě, že nejsou aktualizace a zálohy ze strany provozovatelů stránek prováděny, dochází k značným problémům, jejichž oprava může stát více než pravidelná roční aktualizace.

Neaktualizovaný systém nebo neodborně provedené aktualizace představují bezpečnostní riziko napadení stránek nebo ztrátu dat.
Po instalaci aktualizací v naší režii také testujeme funkčnost veškerých funkcí a zálohujeme stav před aktualizací, aby bylo možné v případě potíží, systém obnovit.

Nechte starosti na nás a věnujte se jen Vašemu rozvoji.

V našich rukou bude web vždy bezpečný a redakční systém vždy aktuální.

Pravidelné aktualizace WordPress + záloha


Informace o Vás:

Informace o webových stránkách

Např. seznam.cz
Pro redakční systém vychází pravidelně bezpečnostní aktualizace. Pro zachování stability webových stránek a funkcí je nutné redakční systém a rozšíření udržovat aktuální.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.